Elinizi çabuk tutun: !f İstanbul için indirimli ön satışlar yarın başlıyor!

Bu yıl “Kalbine bak, yerinde mi?” sloganıyla ve hissizleşmiş bünyelere selam eden tanıtım videosuyla yola koyulan !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Film Festivali‘nin 3 gün boyunca sürecek ve %10 indirim uygulanacak bilet ön satışı yarın (yani 30 Ocak’ta) başlıyor. 

12 – 22 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da, 26 Şubat – 1 Mart arasında da Ankara ile İzmir’de gösterimleri gerçekleştirilecek festivalin programına -hâlâ?- bakmayanlar varsa hatırlatalım; Tim Burton’ın Amy Adams’lı yeni filmi Big Eyes, Iñárritu’nun Oscar’larda 9 adaylık kapan şahsına münhasır filmi Birdman, “ilk İran vampir western’i” gibisinden sıra dışı bir tanıma sahip A Girl Walks Home Alone At Night ve müzikleriyle kanımıza gireceğe benzeyen Eden, memleket sınırları öncesinde vizyona girmeden evvel !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Film Festivali sayesinde izleyeceklerimizden sadece bazıları. (Diğerleri ve detaylı program için bir de buraya bakın!)

Evet, anlayacağınız üzere, yine hangi filmine bilet alacağımızı şaşıracağımız, koşuşturmalı bir festivalle daha karşı karşıyayız. Tüm sinema severlere şimdiden kolaylıklar dileriz.(bkz. “drama”)

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s