Anton Corbijn ile Natalie Portman, Miss Dior reklamı için güçlerini birleştiriyor!

Evet, yazının başlığında verdiğimiz haberin sizi heyecanlandırması için illa ki sıkı bir moda takipçisi olmanıza gerek yok. Zira günümüz sinemasının ayrı ayrı hastası olduğumuz iki ismine yer veren bir ortaklıktan bahsediyoruz. 

Müzisyen portrelerinin ağırlıkta olduğu fotoğraflarıyla zihnimizin tam ortasına yerleşen, çektiği müzik kliplerinin yanı sıra -biz diyelim Heart-Shaped Box siz deyin Electrical Storm-, “Control”, “A Most Wanted Man” gibi filmlerle hikayelerini sinemaya da taşıyan Anton Corbijn’in elinden çıkan her işi kayıtsız şartsız sevme gibi bir durumumuz var. Ağladığı zamanlar dışında Natalie Portman’a karşı da boş değiliz. Hal böyle olunca Anton Corbijn ile 2010’dan bu yana Dior’un farklı ürünlerinin yüzü olan Natalie Portman’ın bir arada çalıştığı (ve belli ki Portman’ın Janis Joplin’in o eşsiz şarkısı eşliğinde düğünden kaçan bir gelini canlandırdığı) Miss Dior reklamı kalbimizde şimdiden küçük çarpıntılar yaratıyor.

“Şimdiden” diyoruz çünkü film yarın (yani 4 Şubat’ta) yayınlanacak. Önümüzde 24 saatten az bir süre kalmışken küçük birAnton Corbijn röportajının da yer aldığı iştah açıcı bir videoyla heyecanımızı pekiştirmekten zarar çıkmaz herhalde.

Madem öyle, sizi yine Fransız Vogue‘un takipçilerine özel olarak hazırladığı bu videoyla baş başa bırakalım.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s