Aksi düşünülemezdi zaten: Twin Peaks’in yeni sezonunda Dale Cooper rolüyle Kyle MacLachlan yeniden karşımızda!

Twin Peaks’in 23 sene sonra yepyeni bir sezonla dönecek olması, neresinden baksanız ayrı bir meymenetsizlikle burun buruna geleceğiniz 2014’ün en güzel havadislerinden biri oldu.

David Lynch ve Mike Frost’un güçlerini birleştirerek izleyiciye tedirginliğe sarılmış, garip bir yaşama sevinci yaydığı Twin Peaks’in 2016’da ekrana döneceği kesinleşmiş olsa da dizinin kadrosunda hangi karakterleri yeniden görebileceğimize dair pek bir ipucu yoktu ortada. Ta ki iki gün evveline kadar…

David Lynch’in Twitter hesabı üzerinden duyurduğu güzellik dolu bir habere göre, Twin Peaks’in elinden kahve düşmeyen, sevecen ve bir o kadar da keskin zekalı ajanı Dale Cooper’ı yeni sezonda yine Kyle MacLachlan canlandıracakmış.

Twin Peaks sonrası, Sex and the City’den Desperate Housewives’a kadar olabilecek her türlü dizide (How I Met Your Mother dahil) karşımıza çıkan Kyle MacLachlan zihinlerimizde DALE COOPER olarak yer etmişken yeni sezonda bu karakter için başka bir oyuncunun düşünülmesi ihtimali bile yüreklerimizi kanatabilirdi. (Yalnız, adam amma yaşlanmış!) O yüzden buradan tüm sağduyulu Showtime çalışanlarına sevgilerimizi gönderiyoruz, aklınıza emeğinize sağlık.

KAHVE