Biz senin James Bond olma ihtimalini de sevdik Idris Elba! (Evet, var böyle bir şey.)

“Bir sonraki James Bond” dendiği anda Clive Owen, Clive Owen, Clive Owen ve yine Clive Owen dediğinizi duyuyor ve hislerinizi paylaşıyoruz.

keep-calm-and-dream-of-clive-owen

Sony’nin geçen haftaki The Interview olayıyla birlikte patlayan ve Amarika’da bir tür ulusal mesele haline gelen hack’lenme kriziyle birlikte sızan yazışmalara göre bir sonraki James Bond için düşünülen aktör tabii ki yine Clive Owen değil ama belki de ondan daha heyecan verici bir isim. (Twitter’da @CliveOwenLovers2014 hesabını da almış bulunuyoruz. Yaşımıza başımıza bakıp da utanacak değiliz!)

Birleşik Krallık’ın, medarı iftiharımız Behzat Ç.’ye olan cevabı Luther ile hayatımıza epik-lirik bir yerden yerleşen, Mandela: Long Walk to Freedom, RocknRolla, American Gangster ve Prometheus filmleriyle “buyursunlar amirim” diye karşısında eğilip büküldüğümüz, Idris Elba, Sony yetkililerinin mailleşmelerinde favori James Bond adayı olarak kendine kallavi bir yer edinmiş.

Sony’nin başından geçen bu talihsiz olayın kalbimizde oyun havaları çaldırması hiç etik değil ama başlıkta da dediğimiz gibi, biz senin James Bond olma ihtimalini de sevdik Idris Elba! (Haberin kaynağına buradan ulaşabilirsiniz.)

Yani şimdi sen James Bond olmayacaksın da kim olacak Allah'ın aşkına.....

Yani şimdi sen James Bond olmayacaksın da kim olacak Allah’ın aşkına…..