Cadılar Bayramı endişesi

Cadılar Bayramı hızla yaklaşıyor, siz de fark etmişsinizdir muhtemelen. Balkabaklarının buna hazır olup olmadığı ayrı mesele, biz ne izleyeceğimizin derdindeyiz. Geçen sene Stranger Things, ikinci sezonunu Cadılar Bayramı’nda salacağını duyurmuştu. Bütün bir hafta sonu eve kapanıp, sıra sıra bölümleri devireceğimizin hayalini kurarak, kafamız rahat beklemiştik. Ama bu sene Stranger Things yok. Yeni sezon için 2019’u beklemek gerekiyor. Peki o zaman kostümlü partilere gitmeyip, evde bal kabaklı turta pişiren insanlar ne izleyecek?! 

Halloween

Mesela “benim bir arkadaşım var”, her sene turtasını yapar ve bir Halloween filmi izler. Bu sene çok şanslı çünkü yeni bir Halloween filmi geliyor. İlk filmden bu yana 40 geçtiğini şu an hesap edince duygulandım biraz. 

Chilling Adventures of Sabrina 

Yeni Sabrina’nın daha karanlık bir tonda olduğundan daha önce de bahsetmiştik. Netflix, Stranger Things yerine bu sene Cadılar Bayramı için Sabrina’yı yayınlıyor. İlk sezon 26 Ekim’den itibaren izlenebilir. 

Into the Dark

Ve işte geldik bu seneki Cadılar Bayramı’nın en çarpıcı izlemecesine. Into the Dark, The Purge ve Paranormal Activity yapımcılarının Hulu için hazırladığı yeni proje. Bu ay Cadılar Bayramı temalı ilk bölümü yayınlandı. Bir sonraki bölümü ise Kasım’dan önce izleyemeyeceğiz! Her ay sadece bir bölüm yayınlanacak diziden. Her bölümün teması, o ayki özel bir günden seçiliyor. Cadılar Bayramı bölümünden sonra Şükran Günü, Noel, Yılbaşı akşamı, 1 Nisan, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerle ilgili korku hikayeleri izlemeye devam edeceğiz.