Offset’ten neler öğrendik?

Ünlü rapçiler Cardi B ve Offset birlikteliklerini bitirmiş olsalar da Offset sevdiceğine küçük sürprizler yapmaktan kendini alamayan bir romantik… Kendisinden öğrenecek çok şeyimiz var…

Affedilme şansınızı arttırmak için herkesin önünde özür dileyin.

Hatta bu, özür dilediğiniz kişinin en önemli anlarından birine mal olsa bile kendinizi engellemeyin.

Tabii tüm dünyanın sizden konuşacağı bir gündem yaratmayı da unutmayın.

Gündemi takip etmeyenler için hemen özetleyelim:

Cardi B ve kocası Offset ayrıldılar. Fakat Cardi B’nin yakın zamanda eski kocası olacak kişi Offset, bu ayrılığı pek de iyi karşılamadı ve yaptığı hataların affını dilemek için pek de alışıldık olmayan bir yol tercih etti. Ellerinde çiçekler ex-aşkı Cardi B’nin konserinin tam ortasına giriveren Offset, sahnedekilere de, izleyiciye de saygısının büyük olduğunu göstermiş oldu.

Nerede kalmıştık? Ah evet, Offset gibi bir özür dileme yolu izlemek için neler yapmanız gerekiyor?

Açıklıyoruz.

Malzemeler:

  • Milyonu aşkın takipçi
  • Özür dileceğiniz kişinin kariyerine engel olabilecek uygun bir ortam
  • Özür dileyecek bir neden

Artık hazırız.

Yapılışı:

Evliliğinizi sonlandırmaya sebep olacak bir hata yapın. Mümkünse bu hatayı görmezden gelecek birisi yerine, anında tepki verecek bir kişiyi tercih edin. Ardından sahip olduğunuz her şeyin bir anda yok oluşuna tanıklık edin. Bir sonraki adımda ise hatanızın hemen farkınıza varın ve abartılı jestlere başlayın.

Mümkünse karşınızdaki kişinin hangi şartlar altında olduğunu düşünmeden onun anını bölün. Ve onun tarihi yazmasına tanıklık etmek yerine, tam orta yerinden bu anı sabote edin.


Ya da… Siz en iyisi Cardi B’ye kulak verip bu olay hiç yaşanmamış gibi davranın ve hayatınıza devam edin. Zira o da öyle yapmaya çalışıyor.

https://www.instagram.com/p/BrcLFy0l1Y0/

Gelen şöhretle birlikte giden mahremiyet olgusunun ardından, Offset yaptığı büyük jesti şu şekilde açıklıyor;

Yaptığı hatalar için halkın karşısında yargılanan bir kişi olarak Offset’in, affedilişi de aynı şekilde hak etmeye çalışması anlaşılabilir. Peki, sosyal medya hesaplarını karıştırırken Cardi B ve Offset’i cümle arasında geçiren bizler için?

Eğer bizi bulmak isterseniz çuvaldızı kendimize batıracak bir yer aramaya çıkıyoruz.

Görüşmek üzere.