Ve bir ilk: Dadanizm Film Roasters Club

Dadanizm olarak çok sevdiğimiz dostlarımızla güçlerimizi birleştirerek yepyeni bir etkinlik için yola koyulduk: Dadanizm Film Roasters Club.

Sinema ve kahve… Bize hayata dadanma gücü veren iki şey! KısaKes’in kısa film seçkisi ile Coffee Department’ın taptaze kahvelerini bir araya getiren Dadanizm Film Roasters Club etkinliği, bu açıdan bizim için ayrıca özel yere sahip.

İlk etkinliğimizi de dün Coffee Department’ın Nişantaşı’nda açılacak yeni şubesinde yapmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz! (Oley!)

KısaKes’in seçkisinde yer alan Bıyık, Pit, Bir Maç Günlüğü, Finger Man ve Kimi Sevmez Çıkmazı filmlerini izlediğimiz bu gösterimin arından, Kimi Sevmez Çıkmazı’nın yönetmeni Alper Tunel ve Ulvi Kahyaoğlu’yla bir de eğlenceli bir söyleşi yaptık. Bu ikiliyi gelecek projelerde de bir arada görebileceğimize dair güçlü bir hissimiz var.

Bu arada biz de Dadanizm Film Roasters’ın ikinci etkinliği için kolları sıvadık bile. Sevdiğimiz her şeye aynı anda dadanmanın keyfini kolay kolay bırakacak değiliz elbette 🙂