Yaşasın oyuncak kardeşliği

Ölümüne kankayız…

En son yapılan Toy Story filminin üstünden sekiz sene geçmiş! Aradan geçen zamana insan hayret de etse, yıllar birbirine girse de gerçek bu… Andy’nin büyümesiyle oyuncaklar giderek daha da üzücü bir hal almış ve her zamankinden de tehlikeli maceralara doğru yol almaya başlamışlardı. Ama sonuçta her şey tatlıya bağlanmış gibiydi; oyuncakların yeni bir evi olmuştu mesela.

Ancak yine birtakım maceralar, oyuncakları bekliyor çünkü tüm ekip Bo Peep’i aramaya çıkıyor. Ayrıca yeni bir oyuncak daha aralarına katılıyor: Evin bir çatalı iken, sonradan oyuncağa dönüştürülen Forky, artık bir oyuncak olduğunu bir türlü kabullenemiyor. 

Esasında yeni bir Toy Story filminin Haziran 2017’de hazır olacağı duyurulmuştu ancak yaratıcı ekipteki anlaşmazlıklar ve projeden ayrılanlar sebebiyle film, belirsiz bir tarihe ertelenmişti. Geçtiğimiz günlerde ise bir teaser eşliğinde, filmin 21 Haziran 2019’da gösterime gireceği açıklandı. Hem yeni yayınlanan bu teaser’ın sonunda Forky’i de görmek mümkün. 

Arada geçen zamanı telafi etmek adına olsa gerek, Toy Story cephesinden hemen ikinci teaser da geliverdi. Hem de yeni karakterlerle beraber: Ducky ve Bunny adlı aşırı komik iki peluş oyuncak…

İkili lunaparkta diğer oyuncakların arasına oturmuş, filmin yukarıdaki ilk teaser’ında izlediklerinin kritiğini ve karakterlerin taklitlerini yaparken Woody ve Buzz da yanlarına geliyor. Ducky ve Bunny’yi seslendirenler ise Keegan Michael Key ve Jordan Peele.