Yoko Ono, Paul McCartney ve Ringo Starr’dan “Görmemişim gibi çek panpa” yorumu

Sean Lennon (John Lennon ile Yoko Ono’nun müzisyen oğlu, bilmeyenler için söyleyelim) dün Facebook sayfasından paylaşmış: Eli cebinde çatur çutur salınan Yoko Ono ile görmezden gelmenin (ya da belki gerçekten görmemişlerdir canım, günahlarını almayalım) kitabını yazan Paul McCartney ve Ringo Starr’ı kesiştiren süper bir kare… Dün geceki Grammy ödül töreni sırasında çekilmiş… Hayat ne garip dedirten bir fotoğraf olduğu için ve bolca magazin soslu olduğu için bizi bilgisayar başına kitledi. Kompozisyon dersinde olsak bu fotoğraftan yola çıkarak sayfalarca hikaye yazardık. Enerjisi çok fazla bu fotoğrafın…

Screen Shot 2014-01-27 at 10.36.09

Tabii gecenin bir anında “Canım çok güzel olmuşssınn” temalı bir diyalog da yaşanmış yani… Geçmişe mazi derler ne de olsa:

cnms

Dün geceki Grammy ödüllerine damga vuranlar ise,

1) Tüm ödülleri yutan ve Stevie Wonder’lı Pharell Williams’lı harika performansıyla Daft Punk,

(Parmak şıklatan Paul McCartney’e, düğünde gelinle damada alkış tutar gibi yapan Ringo Starr’a ve tüm avangartlığıyla “seni görüyorum bebeyim dansı yapan Yoko Ono’ya dikkat.)

2) “Yaşayan The Beatles üyeleri takipleşiyor” temalı şovlarıyla Paul McCartney ve Ringo Starr.

Bu arada, madem magazin dozunu arttırdık, 2.55’ten itibaren naif naif dans eden Yoko Ono’yu görmeyi ihmal etmeyin:

(Sonradan gelen bir not: Paul McCartney ve Ringo Starr’ın Queenie Eye performansını sürekli uçuruyorlar YouTube’dan. Ama biz sizler için Yoko Ono’lu kısmı bulduk. Vine’a dadananlar görmüştür belki.)

Bir de buradan Yoko Ono’nun avangart Get Lucky yorumunu dinlemek istersiniz belki