2018’de nelere dadandığınızı biliyoruz

Daha doğrusu Google biliyor. Geride bırakmaya hazırlandığınız yıl boyunca üşenmeden arama motoruna neler yazdığınızın izini süren Google, kirli çamaşırları gün yüzüne çıkarıyor.

Google’ın yaptığı gibi, kategori başlıklarına göre sıralayayım.

Haberler:

Dünya Kupası

Florence hortumu

Mega Millions sonuçları

Kraliyet düğünü (Hatta içinizden bazıları düğünü canlı yayından bile izledi. İtiraf edin. Tamam, ben izledim, ama bir süre sonra sıkılındı ve kanal değişti.)

Seçim sonuçları

Suits - Season 6

İsimler:

Meghan Markle

Demi Lovato

Sylvester Stallone

Logan Paul

Khloe Kardashian (Kim listeye girmediği için üzülmüş müdür?)

Aktörler:

Bu listeye hiçbir şekilde katkıda bulunmadığımı ekleyeyim.

Sylvester Stallone

Logan Paul

Pete Davidson (Tamam, Pete için belki. Ama niyetim Scumbro trendini araştırmaktı.)

Bill Cosby

Noah Centineo

EG3WWCJSQ5DZHCPB6NMITMVT7M

Filmler:

Black Panther

Deadpool 2

Venom

Avengers: Infinity War

Bohemian Rhapsody (Dünyada gerçekten de var olan tek gerçek süper kahramana kalp.)

GettyImages-1083225472

Müzisyenler ve Müzik Grupları:

Demi Lovato

Cardi B (En son dedikoduyu duydunuz mu? Offset, Rolling Loud Festival’da ilk defa bir kadın sanatçı olarak başı çeken Cardi B’nin ışığını çaldı. Ama iyi bir amaç uğruna. Onu affetmesi için. İlişkinin içeriğini bilmesek de kendi açısından iyi niyetli olduğunu düşünmek isterim. Yeni ayrılığın ardından yeni bir barışma gelir mi? Göreceğiz.)

Daniel Küblböck

Travis Scott

Rick Ross

joel-kinnaman-plays-takeshi-kovacs-in-altered-carbon-but-thats-not-his-original-body

Televizyon Dizileri:

Listenin %80’ini anladık ve 1/5’lik bir dilimini izledik. Tahmin etmeniz pek zor olmasa gerek. Yine de söyleyeyim; Altered Carbon bu listede ilgimi çeken ve anlam verebildiğim tek dizi. Diğer dizilerin ne olduğunu söyleyebiliyorsanız altın madalyanızı resepsiyondan alabilirsiniz. Artık beni cehaletimle baş başa bırakıp aşağı doğru devam edin.

延禧攻略

Altered Carbon (İki günlük bir hafta sonu maratonu sonunda tüketildi. Sokağa adım attığımda yaşadığım gerçekliğin yeniden farkına vardığımda üzüntü duyduğumu söyleyebilirim.)

บุพเพสันนิวาส

मोटू पतलू

Roseanne

Tamam, kendimi yeterince kötü hissettiğime göre bu listede hile yapıp ilk onu yazmakta bir sakınca göremedim. Ve tabii izlediklerimin yanına, sadece izlemiş olduğumu kanıtlamak için birkaç kelime karalamayı da uygun gördüm.

The Haunting Hill House (Doğruluk mu? Cesaret mi? İkisi de. Bu diziyi izleyecek cesarete sahip olmadığımı itiraf edebilirim.)

Lost in Space (Zorlu geçen bir hamileliğin sonunda ilaç gibi geldi. Aldığı olumsuz yorumlara şaşırdım. Şahsen ikinci sezonu merakla bekliyorum.)

Grande Fratello

Segundo Sol

Bodyguard (Kanepe karşısında bol uyuklama eşliğinde bitirildi.)

Kayıplar:

Mutsuz sonlar… Listede olmamasına Stan Lee anlayış gösterecektir, fakat bu listenin çoğunun aramızdan erken ayrıldığı konusunda hemfikir miyiz?  

Avicii

Mac Miller

Stan Lee

Anthony Bourdain

XXXTentacion

Şimdi sözü Google’a bırakıyorum. Google trendleri kapsamında hazırlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Dünyada güzel şeyler olduğunu bir kez daha hatırlayacaksınız.