Bu bir Hakan: Muhafız 2. sezon duyurusudur

Söylesenize, sizce bir yıla kaç sezon sığar?

Hakan: Muhafız’ın ilk sezonu yayınlanalı birkaç ay olmuştu, ben izlediklerimi bir güzel unutmuş, atlatarak yoluma devam ediyordum ki YouTube bir bildirimle beni uyandırdı: The Protector | The Protector Cast Has Something to Tell You | Netflix. Tıkladım, aşağıdaki videoyla karşılaştım.

Dizinin ilk sezonunu yeni izleyenlerden ya da benim gibi unutup hatırlamak isteyenlerdenseniz, vaktinde üzerimdeki etkisini anlatmaya çalıştığım şu yazıya bir uğrayabilirsiniz. Heves ve merakla bir oturuşta izlediğim ilk sezon bende tokat etkisi yapmıştı, bitmesinin üzerinden yaklaşık 5 ay geçtikten sonra kavuşacağımız 2. sezona aynı heyecanla başlar mıyım, şu an emin değilim ama heyecan yerine merak ağır basarsa, büyük ihtimalle yine binge-watch dünyası beni esir alacak.

Kısaca yeni sezondan ne beklememiz gerektiğine bakacak olursak, şu an için bildiklerimiz Engin Öztürk’ün kadroya katıldığı, Burçin Terzioğlu’nu daha fazla göreceğimiz ve Hakan’ın Ölümsüzler ile savaşının kızışacağı. 5 ayda bir yeni sezon yayınlama kapasitesine sahip Hakan: Muhafız’ın 3. ve 4. sezon onaylarını hali hazırda aldığını da düşünürsek, yaz aylarında yeni bir sezon gelir mi gelir, belli mi olur?