Hasretinle yandı gönlümüz: Wilson Fisk’li bir Daredevil

İlk çıktığında cidden çok heyecanlanmıştım. Daha “Netflix dizi kültürüm” oturmamıştı, böyle karşımda bütün bölümleri görünce elim ayağım titriyordu. Charlie Cox başka diyarlardan gelmiş gibi bir oyunculuk sergiliyor, Vincent D’Onofrio Marvel’ın en başarılı kötü adamlarından birine öyle bir bürünüyordu ki, birinci sezonu sanırım bir buçuk (yalan olmasın, iki) günde bitirmiştim.

Wilson Fisk’e doyamadan onunla sezon sonu vedalaştık, ikinci sezon Matt Murdock’un karşısına, henüz süksesini yapmamış bir “Punisher” Frank Castle çıktı. Sükse yapınca kendi dizisi çekildi zaten. Eh, Punisher da güzel diziydi… Frank Castle’ı ya da dizinin ikinci sezonunu gömecek değilim ama şimdi bir Kingpin olmayınca da bazı şeyler eksiliyor. Neyse ki bitti özlem.

daredevil-2

Hasretiyle gönlümüzü yakan Fisk, “Burn” adıyla yayınlanan Daredevil üçüncü sezon fragmanında karşımıza çıktı. Sonunda “Ohh bee” diyerek 19 Ekim’deki yeni sezonu bekletecek bir sebebimiz daha oldu.

Yazarken YouTube’da fragmanı döngüye almıştım, şu an 11 ya da 12. turdayım. Fragmandan çıkıp şarkıyla devam etmek istemeniz de gayet mümkün.