İş mi arıyorsunuz?

Özgeçmişinizi meghankalpharry@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

LinkedIn aramalarınızda rastlayamayacağınız bir iş fırsatından bahsedelim: Meghan Markle ve Prens Harry işe almak için yeni adaylar arıyor.

Meghan hakkında yazılan “çalışması zor” suçlamalarını aklınıza getirmeden önce, bu gibi söylentilerin Meghan ile ilgili başlatılan karalama kampanyasının bir parçası olma ihtimalini göz önünde bulundurun. Zira kraliyet ailesinde gerçekleşen bu üç istifa, Meghan ve Prens Harry’nin evliliğinden önce gerçekleşti.

İş pozisyonlarını merak ediyorsunuz. Eğer özgeçmişinizde kişisel asistanlığa ya da sekreterliğe dair deneyim bulunuyorsa kraliyet ailesine sızmanız için ideal zaman. Tabii bol miktarda referans mektubu aldığınızdan da emin olur.

Peki, kimin yerine geçeceksiniz? Kısacası rakibinizi tanıtalım.

Meghan’ın ve Prens Harry’nin kişisel sekreteri ve personel şefi Samantha Cohen. Meghan’ın doğumundan sonra işten ayrılacağını söyleyen Samantha, namı diğer panter Samantha ise kraliyet ailesi arasında bir hayli popüler. Hatta Meghan ve Harry ikilisi, Samantha’yı istifasından vazgeçirmek için bir hayli emek sarf etmiş olsalar da başarılı olamadılar.

Samantha, beş yıl boyunca Prens Harry’e çalışan ve Prens Harry’nin kişisel sekreteri olan Edward Lane Fox’un koltuğuna geçmişti. Beş yıl boyunca Prens Harry ile çalışan Edward Lane, Prens Harry’nin sağ koluydu.

İşe ne zaman mı başlamanız gerekiyor? Mümkünse yeni yılda. Yani Meghan’ı ve Prens Harry’i ikna etmeniz için hâlâ vaktiniz var. Tabii özgeçmişinizi hayalimizdeki mail adresi yerine, doğru kişilerin eline ulaştırırsanız.