Jake Gyllenhaal’un Instagram’da her şeyi idrak ettiği an (Sürprizli video)

Jake Gyllenhaal, Instagram alemine o kadar havalı bir giriş yaptı ki… Daha ilk andan 309 bin küsur takipçiye ulaşmasına şaşmamalı. The Amazing Spider-Man’in “The Return of the Man Called Mysterio” adlı eski bölümünü okuduğu bir videoyla karşımıza çıkan Jake Gyllenhaal, videonun altına da şöyle yazmış: “Spider-Man’i oynamadığımı şu an idrak ettim.” 

Böylece yeni Spider-Man filmi Far From Home’da Mysterio’yu canlandıracağı da kesinleşmiş oldu.

Yeni Spider-Man filmi aslında Marvel dünyasıyla ilgili, daha büyük tartışma konularını da beraberinde getiriyor. – DİKKAT AĞIR SPOILER GELİYOR! – Avengers: Infinity War’un sonunda karakterlerin neredeyse yarısı kül olup uçmuştu. Peter Parker da bunlardan biriydi. Bu durumun böyle kalmayacağı, hepsinin değilse bile çoğunun bir şekilde geri geleceğinden herkes emindi. Henüz ismi bilinmeyen dördüncü Avengers filminden önce, Spider-Man: Far From Home, bunlardan en az birinin geri dönüşünü kesinleştirdi gözüyle bakılıyor. 

Daha da ilginç olan ise, Spider-Man dünyasının kötüler takımı Sinister Six’in kendi adına bir film yapılacağı 2014’ten beri konuşulup duruyor. Mysterio’nun da bu takımda yer aldığı düşünülecek olursa, beklenen kötüler filmi sonunda yapılacak mı sorusu gündeme geliyor. 

Kısacası, bu kalabalık ve karmaşık alemde ne hikayeler bitiyor, ne de kahramanlar ölüyor. Her fantastik alemde iyiler bir gün kötüleri yenip, köşelerine çekiliyor ama neyseki Marvel’ın kahramanlarının başı beladan hiç kurtulmuyor.

Bu arada, Jake Gyllenhaal’un videosunun altında paylaşılan yorumlar harika… Özellikle Deadpool’umuz canımız Ryan Reynolds’ınki ve gerçekten Spider-Man’i canlandıran Tom Holland’ınki…