Pazar İzlemesi – Bölüm 11

Yuvarlak masa aktörleri bir yanda, Brad Pittli Friends bölümü diğer yanda. YouTube yolları bu hafta da taştan.

Friends’i baştan sona izlememiş olsam da, günümüzde bazı dizileri izlemiş kadar oluyorsunuz. Brad Pitt ve Se7en ile ilgili bir video izlerken yan kolonda Brad Pitt’i Ross’a sarılırken görünce, “Will hates Rachel” başlığını da fark edince merakım yeterince çekildi, tıkladım. Brad Pitt’i komedi yaparken görmek zaten sıra dışı bir deneyimken videonun sonlarına doğru “AAA Jennifer Aniston AAA Brad Pitt AAA demek öyleee…” aydınlanmasını yaşadım ama bu yetmedi, internette tabii ki ‘Brad Pitt – Jennifer Aniston Timeline’ başlıklı yazılar vardı, okudum ve bu bölümü yeryüzünde son fark eden insan olduğumu anladım. Neticede, güzel mazi oldu, siz de hasret gideriverin.


The Hollywood Reporter, belirli gün ve haftalarda (Emmy gibi Oscar gibi) bir yuvarlak masa etrafında çağımızın en acayip insanlarını bir araya topluyor, bir moderatör eşliğinde yönetmenler, oyuncular ya da yazarlar bir saat boyunca muhabbet ediyor. Geçenlerde bir ucundan izlemeye başladığım serinin ardı arkası kesilmedi, içlerinden an vurucu olanını paylaşıyorum. Yuvarlak masa aktörlerimiz: Wagner Moura, Rami Malek, Cuba Gooding Jr., Paul Giamatti, Forest Whitaker ve Bobby Canavale. Mikkkkemmel, anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz.

P.S: 55 dakikanız yoksa 25. dakikadan bir başlayın, hazır eski Narcos’u özlediğimiz şu günlerde Wagner’e birkaç dakika kulak verin.

Conan O’Brien ile aranız nasıl bilmiyorum ama ben, CNBC-e onun programını yayınladığından beri sıkı takipçilerindenim. Bana kalırsa Amerikan talk show sunucuları arasında en psikopat ve en parlak zekalısı Conan, içerik üretme konusunda da çok iddialı. Programından bahsetmiyorum, doğrudan YouTube’a programıyla ilgili ya da ilgisiz o kadar ince düşünerek içerik üretiyor ki, Team Coco’yu bir kanaldan farklı görmüyorum. Videolarında en çok bozduğu ve uğraştığı kişi, yapımcılarından Jordan Schlansky. Aşağıdaki video Jordan 101, takdimimdir.