Son dakika: araştırma sonuçları açıklandı!

Kadınlar göbekli erkekleri daha çekici buluyor. O halde en seksi göbekli erkek fotoğrafları için tıklayın.

Tamam tamam daha fazla korkutmayalım; bu kadar saçmalamak yeter. Artık konumuza dönelim. VT’nin internet sitesinde yayınladığı bir araştırma yazısına göre, kadınlar göbekli erkekleri daha çekici buluyorlar(mış).

Bu esnada erkekler ne mi yapıyor? Tabii ki spor üyeliklerini iptal edip pizza siparişi veriyorlar. Planet Fitness’ın internet üzerinden yaptığı araştırmanın sonuçlarına göre 10 kadından yedisi kaslı erkekler yerine, hafif göbekli olanları tercih ediyor.

jonah-hill 2

Nefes kesecek bir bilgi daha; göbekli erkekler, kaslılara oranla daha güvenilir geliyor ve kadınların kafasındaki baba figürüne cuk oturuyor.

Sevgili erkek okurlarımız göbeklerini içine çekmekten vazgeçmeden önce, bu bilginin fiziksel çekicilikten ziyade biyolojik olduğunun altını çizelim.

Boşuna “Erkeğin göbeklisi makbul” dememişler. Bir saniye, bu söylemin aslı böyle değildi sanki?

Her neyse. Burada değinmek istediğimiz başka bir konu daha var; “Body positivty” başlığı altında kilolu veya selülitli olduğumuz için vücudumuza sahip çıkmamız gerektiği. Kadınlardan bahsediyorum.

Gigi Hadid, Kendall Jenner, Gisele ya da Alessandra Ambrosio gibi görünmediğimiz için her dakika toplum tarafından kendimizi aklamamız gereken bir gerçekliğin içinde yaşadığımızı kabul ettik. Eh peki, pembe saçlı Jonah Hill’in göbeği en ideal baba figürü olarak kadınların aklını çelerken, kadınların ayva göbeklerini yok etmek için sürekli diyet yapmaları ne kadar adil?

Hiç. Vereceğiniz tek cevap var; hiç.

O halde kaslı oldukları için baba olamayacak (en ağır şekilde dramatize edilmiş şekliyle) erkekler ile ayva göbeğinden vazgeçmek istemeyen kadınların el ele verip pizza yemesinden daha uygun bir çözüm göremiyorum.

Gerçi, ben patates kızartmasını tercih ederdim. Ama neyse…

Son bir şey daha eklemek istiyorum. Söz konusu ne zaman göbekli erkekler olduğunda haber manşetinde kendi fotoğrafını görmek Jonah Hill’i kızdırıyor mudur dersiniz? Göbekli erkeklerin sözcüsü Jonah Hill’e bağlanıyoruz. Cevap aldığımızda size de haber vereceğiz.

Sevgiler.