Tori Amos’un yeni şarkısına coşalım: “16 Shades of Blue”

Yalanımız yok, özlemişiz!

Bu sene içerisinde kendisini ülke sınırları içerisinde 3. kez izleyeceğimizin haberini dramatik hislerle karşıladığımız Tori Amos, “koyu hayran” demenin yetersiz kalacağı “mürit”lerinin de bildiği üzere 9 Mayıs’ta yeni albümü Unrepentant Geraldines’i yayınlamaya hazırlıyor. (Bilmeyenler için: Tori Amos 22 Haziran’da Küçükçiftlik Park’ta olacak!)

Albümden Grinin Elli Tonu’na yandan bakan 16 Shades of Blue adlı şarkıyı şimdilik NPR üzerinden dinlemek mümkün. Unrepentant Geraldines için é20 yıl boyunca yaptığı en iyi albüm” diyen NPR’a “E peki Boys for Pele’yi neden unuttunuz” diye soruyor, Tori Amos’un bünyede hayalkırıklığı yaratan botoksları hakkında konuşmayı bir başka yazıya bırakıyor ve Tori’li yıllarımızdan kokular taşıyan 16 Shades of Blue’yu dinlemek için NPR’ın sitesine doğru yollanıyoruz buradan.(Tıklayınız!)

Bu arada, albümün tanıtım kampanyası için Tori Amos da instagramlandı. “Hayalkırıklığı yaratan botoks” sözüyle ne demek istediğimizi daha iyi anlarsınız belki. (Söz bu konuya geri döneceğiz ama botoksa karşı olmadığımızın, sadece Tori Amos’un botokslarına alındığımızı belirtmek isteriz.)

photo (1)

photo