Yeni nesil Yüzük Kardeşliği belli oldu: Dizinin oyuncu kadrosuyla tanışın

Amazon Prime’ın özellikle son aylarda hız kazandırdığı The Lord of the Rings dizisi için oyuncular belli oldu, ana kadro tamamlandı.

Game of Thrones’un genç Ned Stark’ını canlandıran Robert Aramayo’nun, yeni kardeşliğin lideri Beldor olacağını öğrenmemizin haberi hâlâ tazeyken, an itibariyle onun yol arkadaşlarını da öğrenmiş bulunuyoruz.

Owain Arthur ve Nazanin Boniadi başta olmak üzere Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith ve Charlie Vickers, dizinin ana karakterleri olarak karşımıza çıkacaklar. (Hmm içlerinde pek tanıdık gelen yok ama neyse.)

Ned demişken, peki her iki kardeşlikte de bir Ned Stark olması, sizce tesadüf mü? Ah ah… Hatırlarsanız Peter Jackson’ın filmlerinde de Sean Bean, en sağlam halleriyle karşımızdaydı. Game of Thrones’ta Ned Stark’ı canlandırmadan yıllaaaar önce. Bakalım, GoT’ta kendisinin gençliğini ekrana taşıyan Robert Aramayo bu LOTR dizisinde Sean Bean’in performansını yakalayabilecek mi? (GoT, LOTR… Yaşasın kısaltmalar!)

Yaklaşık iki buçuk yıldır sessiz ve derinden hazırlıkları süren dizi için artık -tam olarak uzunluğunu bilemediğimiz- son düzlüğe girmiş sayılırız, çünkü ekibin sete giriş tarihi Şubat ayı olarak öngörülüyor. Dizi hakkındaki son gelişmeleri ve hikayeye dair bildiklerimizi hatırlamak isterseniz, sizi buraya alalım.