Bunu neden daha önce düşünmediniz?

Mesela airpod’unuzun tekini kaybetmeden hemen önce…

Üstelik zengin de olabilirdiniz…

Kablosuz kulaklık kullanacak kadar eminisiniz kendinizden. Daha önce hiçbir şey kaybetmediniz, “Anahtarımı nereye koydum?” diye aklınızdan geçirmediniz, görmeyen gözlerle gözlüklerinizi aramayı denemediniz. 

Taa ki airpod sahibi olana kadar. Airpod sahibi olduğunuz gün kendinize olan bütün güveninizi yitirdiniz. Acaba tekini nereye koymuştunuz? Spor salonunda mı kalmıştı? Kulağınızı kaşımıştınız yolda, o an mı düştü acaba?

Kafanızdaki sorular çift, kulağınızdaki kablosuz kulaklık ise tek. 

Çünkü ne adınız Gabrielle ne de yaşınız 22. Sizin olmasa da sizden sonraki airpod kullanıcılarının bütçesini korumak için pratik bir öneri sunan Gabrielle, airings’i tasarladı. Yani, artık airpod’unuzu kulağınıza asabileceksiniz. Kulağınız delik değilse, Gabrielle’in fikrini kendinize göre uyarlamak için klipsli küpe arkalarından faydalanabilirsiniz. 

Gabrielle’in 26 Ocak’ta paylaştığı Twitter postunun viral olduğunu tahmin etmişsinizdir. 200.000 beğeni ve 47.000 retweet alan 14 saniyelik videoyu izleyip ikna olduysanız, 20 dolara airpod’unuzu kulağınıza küpe yapabilirsiniz. 

Screen Shot 2019-02-04 at 12.22.38