Khloe’nin buzdolabına dadandık (Neden?!)

“Khloe Kardashian buzdolabının kapılarını Dadanizm’e açtı” demek isterdik ancak gerek kalmadı…

Geçtiğimiz günlerde Khloe Kardashian’ın buzdolabını düzenlemeye gelen ünlü ev düzenleme şirketi The Home Edit’in yanında 95 milyon kişi tek yürek olup mutfağa girdik.

The Home Edit’in dokunuşlarıyla renk skalasına ve malzemelere göre Khloe’nin buzdolabı, buzluğu, abur cubur dolabı ve kileri yeniden düzenlendi. Bu dolap turundan öncelikle anladığımız Khloe’nin içecekleri çoook sevdiği: San Pellegrino kan portakallı soda, Perrier, Vita Coco hindistan cevizi suyu, Almond Breeze, Snapple, badem sütü kreması, mate çayı, Malk vanilyalı badem sütü, Smart Water, Essentia water… Sağlık ve detoks oluk oluk akıyor adeta… 

İçecekler dışında buzdolabında yumurtalar, meyveler, yoğurtlar, peynir çeşitleri, sebzeler, önceki günden kalan yemeklerin saklandığı (Kardashian da olsan nimete sahip çıkmalısın) kaplar bulunuyor. Geniş içecek skalası hariç, Ayşe Ablamın buzdolabından çok da farklı değilmiş. Menemen yapacak malzemeyi görüyoruz sonuçta…

Buzluk ise çılgın! Dondurulmuş yoğurt ve dondurma cenneti diyebiliriz.

Kilere gelince gözümüz sos seçeneklerini tarıyor. Kızarmış soğan, baharatlar, panelik ekmek kırıntıları ise bu evde pişecek leziz şnitzellerin, yanında da baharatlı patates püresinin hayalini kurduruyor.

Ancak o şeker tarafı nedir ya? Skittles, Reese’s, KitKat dolu kocaman bir dolap, rengarenk! İşte buranın içinde bizi bırakın biraz uyuyalım.